מחשבי אקינטוש

מתמחים בהתאמת מחשבי אקינטוש תיקון מחשב והתקנת מערכות הפעלה Mac Os מכירת מחשבי אקינטוש לפי דרישות הלקוח

 

מחשבי מקינטוש של חברת אפל זכו לתהילת עולם כבר משנות השמונים של המאה הקודמת. במשך הרבה מאוד שנים, המחשבים החזקים הללו היו מאוד אקסקלוסיביים. אך כיום כבר ניתן לראות משהו חדש המהווה שילוב של שני עולמות שהיו בעבר נפרדים. מצד אחד מחשב PC ומצד שני מערכת ההפעלה הידועה של מקינטוש. אם עדין לא שמעתם, זה הזמן להכיר – מחשבי אקינטוש. בשורה שצוברת תאוצה.

 

ליהנות ממערכת ההפעלה החזקה של מק, גם בלי מחשב מק

 

כדי להבין את כל התורה על רגל אחת, תבינו את הדבר הבא. "מחשבי אקינטוש" או hackintosh מבוססים על מחשבים רגילים, לאו דווקא מהכי יקרים שיש. אלו יכולים להיות כל מיני מחשבים בעלי מעבדים של יצרנים שונים. על אותם המחשבים "מלבישים" את מערכת ההפעלה של מק. כך, עם המחשב שאתם מכירים אתם מקבלים את מערכת ההפעלה החזקה, עם כל התכונות והתאימות למוצרי אפל השונים. למי שמתנסה בכך בפעם הראשונה, זו כניסה לעולם חדש, נפלא בהשקעה בהחלט נוחה ונגישה.

 

מערכת ההפעלה של מקינטוש

 

מערכת ההפעלה הנוכחית של מקינטוש הינה macOS. מאז ומתמיד מערכת ההפעלה הזאת אפשרה יישומים גרפיים ואחרים, התורמים לחוויית משתמש ומתאימה מאוד גם למקצוענים. המערכת תואמת למגוון יישומים מן השורה הראשונה. בין היתר בעזרת המערכת ניתן לנהל בקלות קבצים של קול, תמונה, וידאו. אפשר לבצע באמצעותה עריכה וכמובן, כלל השימוש בחנות היישומים הפופולריים מאין כמוה של אפל (App Store). מערכת ההפעלה הזאת יכולה להריץ אין ספור יישומים לכל סוגי המשתמשים. לעורכי סרטים, צלמים ומעבדי תמונות, גרפיקאים, מוציאים לאור, אדריכלים ועוד רבים אחרים. מגוון יישומים לחברות ולמשרדים ועסקים.

 

מחשבי אקינטוש גם אתם יכולים

 

בסיכומו של דבר, על מגוון רחב של מחשבים, מהנפוצים והנגישים ביותר, אפשר מעתה להתקין את המערכות של אפל. אם התרגלתם לשימוש באייפון, אם אתם פשוט רוצים לחזק את המחשב שלכם, אם אתם רוצים את כל הטוב שאפל ומקינטוש מציעים גם בלי מחשבי אפל, כעת זה אפשרי. יש לא מעט טכנאים שיכולים לבצע את ההתקנות הדרושות ומי שניחן בחוש טכני, יכול להיעזר לצורך כך גם במדריכים מקוונים להתקנה עצמית.

 

 

מחשבי אקינטוש, לפטופק, מערכות הפעלה OS

לקבלת הצעת מחיר