אודות

לפטופטק – שרות, מקצועיות ואמינות

בשנת 2008 הקמנו את לפטופטק, מעבדה מקצועית וממתקדמת לתיקון מחשבים ניידים וציוד אלקטרוני. המעבדה ממוקמת ברחוב עוזיאל 47 ברמת גן ופועלים בה מומחים מוסמכים בתחום המחשוב. בימים בהם פועלות מעבדות רבות לתיקון מחשבים לא פשוט לבחור במעבדה שתתקן את הציוד הכל כך רגיש שלכם שנוטה להתקלקל לא אחת. בלפטופטק, כפי שיכולים להעיד מאות הלקוחות שלנו, תקבלו את השירות המקצועי והאמין ביותר שניתן למצוא בשוק.

שקיפות מלאה ואחריות מובטחת

כל החלקים שנמכרים במסגרת המעבדה הם חלקים שנבחרו באופן קפדני על ידי המומחים שלנו וציוד הבדיקה והטיפול בתקלות שאנחנו עושים בו שימוש הוא מהמתקדמים ביותר בתחום. אנחנו מקפידים להחזיק במלאי את כל הציוד וחלקי החילוף הנדרשים לעבודה השוטפת ומספקים אחריות על כל רכיב או תיקון. הפעילות שלנו מתבצעת על פי תקן ISO9001 ומספקים ללקוחותינו שקיפות מלאה בנוגע לתהליכי העבודה. המחירים שלנו הם ללא תחרות ואנחנו מזמינים אתכם לקבל הצעת מחיר בנוגע לכל סוג של תיקון או רכיב.

בין השירותים שלנו ניתן למצוא גם אך לא רק תיקונים של החלפת צרים שבורים במחשבים ניידים, תיקון כניסת מתח, החלפת מסך שבור, פירמוט והתקנת מערכות הפעלה לפי דרישת הלקוח וכמובן טיפול בכל התקלות האפשריות במגוון עצום של טלפונים חכמים. בין היתר אנחנו מציעים שירותים של איסוף המחשב הנייד מבית הלקוח ובדיקה שלו במעבדה. אנחנו מכירים היטב את כל החברות הפועלות בתחום ואת כל סוגי הדגמים  של המכשירים השונים ומסוגלים לאתר תקלות רבות ברמת הרכיב במגוון עצום של מוצרים, החל ממחשבי לוח וכלה בשרתים.

עם יד על הדופק, בחזית הטכנולוגיה

הידע המקצועי שרכשנו במהלך השנים מאפשר לנו לאתר תקלות שלעתים הלקוחות שלנו לא מודעים אליהן. כך אנחנו מסוגלים לחסוך לכם לא מעט כסף על טיפול בתקלות שהולכות ומחמירות עם הזמן. פתרונות התוכנה והחומרה שלנו מתקדמים עם רוח הזמן כיוון שאנחנו דואגים להישאר בכל עת עם יד על הדופק בחזית הטכנולוגיה העכשווית ולהתעדכן בכל החידושים והפיתוחים האחרונים בתחומי המחשוב.

במידה וכבר עבדתם בעבר מול מעבדה לתיקון ציוד מחשוב, אתם ודאי מכירים כבר את כל העוולות שמבוצעות במעבדות השונות. אנחנו מבטיחים לכלל הלקוחות שלנו את היחס המכבד ביותר ואת השירות האמין והמקצועי ביותר ולכן אנחנו נהנים מלקוחות קבועים ונאמנים שמפקידים את הציוד שלהם אך ורק בידינו.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר דרך המוקד הארצי בטלפון 03-677-3383 ולהתוודע לעולם חדש של איכות ללא פשרות.

לקבלת הצעת מחיר